Junior Assistant - šance pro absolventy, advokát.kancelář, Praha 1, až 25 tis. (1-12-30019/EP)

název pozice: Junior Assistant - šance pro absolventy, advokát.kancelář, Praha 1, až 25 tis. (1-12-30019/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Větší mezinárodní advokátní kancelář hledá juniora na pozici Junior asistentka - péče o klienty, poskytne Vám tak možnost získat zkušenosti u renomované firmy.

Na této pozici Vaší náplní práce bude obsluha příchozích klientů, péče o ně, připravení zasedacích místností a jejich vybavenost (občerstvení, technické vybavení apod.)

požadujeme

- alespoň ukončené SŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost angličtiny!, čeština jako rodný jazyk
- REPREZENTATIVNÍ VYSTUPOVÁNÍ, příjemná osobnost
- výborné organizační schopnosti
- pracovitost, flexibilita, stresu odolnost

Prac. doba: 9:30 - 18 hod
Nástup: ihned
Plat. ohodnocení dle zkušeností!

nabízíme

20000-25000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Team Assistant
+420 242 456 400

office@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz