Junior or Senior Tester for international projects in area of network management (3-10-9526/EP)

název pozice: Junior or Senior Tester for international projects in area of network management (3-10-9526/EP)

místo práce: / Jihočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost zaměřující se na IT služby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior or Senior Tester for international projects in area of network management (CONDIS)

Kandidát bude:

členem mezinárodního týmu podílejícího se na vývoji produktu CONDIS (Communication Network Documentation and Information System)

požadujeme

VŠ technického směru a praxe v oblasti telekomunikací
Pozice je vhodná i pro absolventy
povědomí o tvorbě funkčních, integračních a systémových testů
výhodou znalost problematiky automatizovaného testování WEB aplikací, základy programování, znalost síťových technologii: PDH, SDH, IP, OTN, MPLS, ...
samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu
praxe vítána, není podmínkou

nabízíme

25000-40000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Toman Michal
+420 542 424 511

michal.toman@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz