Osobní asistentka partnera - advokát. kancelář, P1, denní využití AJ (1-12-30021/EP)

název pozice: Osobní asistentka partnera - advokát. kancelář, P1, denní využití AJ (1-12-30021/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho klienta, významnou advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Osobní asistentka partnerky právní kanceláře.

Náplň práce:
* Zařizování zahraničních služebních cest (booking hotelů, letenek, ubytování, transferů atd.)
* Cestování s nadřízeným na zahraniční služební cesty
* Vyřizování telefonátů, mailů v anglickém a českém jazyce
* Přebírání vzkazů
* Komunikace s klienty
* Přepis poznámek z diktafonu, diktáty
* Správa dokumentů
* Organizování pracovního dne partnerky dle pokynů (diář), zařizování i soukromých záležitostí
* Administrativní podpora partnerky právnické kanceláře
* Denní komunikace s rodilým mluvčím v AJ
* Koordinace ročního setkání celé skupiny (CEE) v zahraničí

Pracovní doba: 9:30 -18:00 (v případě nutnosti přesčasy)
Cestování v rámci pozice s nadřízenou!

požadujeme

* SŠ/VŠ
* Min. 1-2 roky praxe na obdobné pozici
* MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
* Výborná znalost AJ (asistence cizinci)
* Psaní všemi 10
* Vynikající komunikační schopnosti a organizační schopnosti, proaktivita
* Odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, stresu odolnost
* Flexibilita

Nástup: ihned / dohodou
Finanční ohodnocení velmi zajímavé (dle předchozích zkušeností)

nabízíme

plat: dohodou

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Team Assistant
+420 242 456 400

office@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz