Práce

Junior Produkt Inženýr (elektronika) (2-30-54871/EP)

název pozice: Junior Produkt Inženýr (elektronika) (2-30-54871/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost působící v elektronickém průmyslu hledáme pracovníka na pozici Produktový inženýr - junior.

Náplň práce:

- Shromážďování seznamu potřebných komponentů a dokumentace pro výrobu, montáž, kontrolu a testování nových produktů
- Komunikace s klienty ohledně dodané dokumentace a její případné doplnění.
- Provádění kalkulací výrobních nákladů pro nabídky zákazníkům.
- Komunikaci s odděleními Sales a Purchassing.
- Provádění úprav kalkulace v závislosti na změně projektu
- Provádění dílčích úkonů v procesu inženýrských změn produktů požadovaných zákazníky.
- Provádění změn komponentů a řeší náhrady za komponenty, které se přestaly vyrábět.
- Provádění správy a změn výrobní dokumentace.
- Plánování výroby prototypů a pomoc při zavádění nových produktů do výrobního procesu.
- Administrativa a reporting spojené s vedením projektů

požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru výhodou,
- znalost angličiny na komunikativní úrovni (školení v zahraničí),
- znalost MS OFFICE (Word, Excel),
- orientace v elektronických obvodech a součástkách výhodou,
- zodpovědnost a komunikativnost.

nabízíme

25000-30000 Kč/m

název firmy

Grafton Technologies www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Sova Jiří
(+420) 242 456 610

jiri.sova@grafton.cz

Grafton Technologies, Václavské nám. 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 610, fax: +420 224 218 435,
email: technologies@grafton.cz, www.grafton.cz