SPECIALISTA PRO OPRAVY PRŮMYSLOVÉ ELEKTRONIKY (3-30-8005/EP)

název pozice: SPECIALISTA PRO OPRAVY PRŮMYSLOVÉ ELEKTRONIKY (3-30-8005/EP)

místo práce: / Jihočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Naším klientem je přední evropská společnost působící v oblasti oprav průmyslové elektroniky. V Brně nyní vzniká v hlavní pobočka pro střední Evropu. Hledáme zkušené kandidáty na pozici SPECIALISTA PRO OPRAVY ELEKTRONIKY

Na této pozici budete mít na starosti diagnostiku závad, návrh řešení oprav, jejich realizaci, servisní výjezdy k zákazníkovi.

Nabízíme:

Nadstandardni platové ohodnocení (fix + bonus)
Profesni růst
Zázemí mezinárodní společnosti
Placené obědy, penzijní připojištění, životní pojištění
Nadstandardní lékařskou péči u nestátní organizace
5 týdnů dovolené
2-3 měsíční školení ve workshopu v UK

požadujeme

Praktické znalosti a zkušenosti v elektronice
Orientaci v elektronických dílech a součástkách
Praxi v práci s deskami plošných spojů a jejich diagnostice
Znalost práce s měřicí instrumentací (osciloskop, generátor funkcí atd.)
Orientace v oblasti průmyslové elektroniky výhodou,
Praktické zkušenosti v servisu/ opravě PLC, pohonů, AC/DC motorů, digitálních a analogových jednotek vstupů/ výstupů, řídicích jednotek strojů výhodou
Znalost anglického jazyka (schopnost číst manuály, dokumentaci, schémata)
Vhodné i pro velmi zkušené kandidáty

nabízíme

30000-40000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Toman Michal
+420 542 424 511

michal.toman@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz