Práce

TECHNOLOG - ELEKTRONIK (5-30-2732/EP)

název pozice: TECHNOLOG - ELEKTRONIK (5-30-2732/EP)

místo práce: / Královéhradecký kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho klienta z oblasti strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNOLOG - ELEKTRONIK

- komunikace se zákazníkem a dodavatelem v oblasti elektroniky
- tvorba SW, konstrukce tištěných spojů
- tvorba technické dokumentace - programy, návodky pro elektronická pracoviště
- kontroly a údržba elektronických zařízení v procesu
- návrhy a realizace automatizovaných systémů montáže
- programování elektronických bezpečnostních systémů
- spolupráce s konstrukcí výrobků v oblasti elektroniky
- spolupráce na automatizaci montážních procesů

požadujeme

- VŠ elektrotechnická - obor mechatroniky výhodou
- znalost řídících systémů PLC (např. Mitsubishi)
- technická znalost HW (PC, tiskárny)
- znalost konstrukce tištěných spojů
- znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point)
- schopnost pracovat podle technické a výkresové dokumentace
- technické myšlení, kreativita
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- znalost norem ISO 9001, VDA a ISO TS 16 949 výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

nabízíme

20000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Burková Renata
+420 495 213 748

renata.burkova@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz