Práce

Team Leader - elektronika / diagnostika (2-30-55661/EP)

název pozice: Team Leader - elektronika / diagnostika (2-30-55661/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Náš klient, výrobní společnost zabývající se elektronickou výrobou, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Team Leadera v oblasti elektroniky / diagnostiky.

Náplň práce :

- budete řídit menší tým diagnostiků ve výrobě zaměřený na vyhledávání závad na PCB deskách a zajišťovat jejich případné opravy
-budete řídit opravy v souladu s plánem výroby a cílem minimalizovat objem desek čekajících na opravy
-budete dohlížet na dodržování pracovních postupů a pracovní kázně a BOZP členů svého týmu
- budete hodnotit jejich výkonnost, odbornou způsobilost a zajišťovat její rozvoj
- budete spolupracovat s týmem testerů na analýze závad
- budete poskytovat zpětnou vazbu oddělení výroby s cílem eliminovat procesní příčiny závad a snížit zmetkovitost
- budete řešit neshody v testování a opravách v souladu s výrobními předpisy a standardy kvality

požadujeme

- SŠ případně VŠ – obor elektrotechnika / elektronika
- relevantní praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- velmi dobrá znalost elektrotechniky
- alespoň základní zkušenost s osazovacími technologiemi PTH, SMT
- schopnost řídit malý tým
- flexibilita (zvládání časté změny priorit)
- schopnost rychle se učit
- pokročilá znalost MS Office
- angličtina alespoň na úrovni čtení dokumentace

nabízíme

40000 Kč/m

název firmy

Grafton Technologies www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Sova Jiří
(+420) 242 456 610

jiri.sova@grafton.cz

Grafton Technologies, Václavské nám. 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 610, fax: +420 224 218 435,
email: technologies@grafton.cz, www.grafton.cz