Knihovnice - advokátní kancelář, až 35.000 Kč (1-12-56145/EP)

název pozice: Knihovnice - advokátní kancelář, až 35.000 Kč (1-12-56145/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Náš klient, významná advokátní kancelář, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Knihovnice / Knihovník.

Náplň práce:
- Vedení knihovny (časopisy, noviny, online databáze a archivy, vedení rozpočtu knihovny, objednávka nových titulů)
- Vyhledávání odborných článků, nových nařízení a směrnic, šablon, posudků, výstrah a novinek v oblasti práva
- Vyhledávání v databázích a dalších veřejně dostupných zdrojích dle požadavků právníků a potřeb klientů
- Implementace nového katalogu knihovny, katalogizace nových a stávajících knih, časopisů a novin

požadujeme

- VŠ vzdělání - podmínkou obor knihovnictví, archivace nebo informační systémy
- Zkušenost z obdobné pozice min. 2 roky podmínkou
- Výborná znalost AJ (denní využití)
- Dobrá znalost MS Office (W, E, PP, Outlook) Hummingbird, ASPI
- Znalost právních, firemních a všeobecných online databází
- Výborné vyhledávací schopnosti
- Znalost knihovních automatizovaných systémů
- Schopnost pracovat s vysoce důvěrnými materiály a informacemi

Nástup: duben 2009

nabízíme

30000-35000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Team Assistant
(+420) 242 456 400

office@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz