Práce

IT Tester (2-10-56487/EP)

název pozice: IT Tester (2-10-56487/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Máte zájem pracovat na pozici SW TESTER??

Náš klient, společnost se stabilním zázemím Vám nabízí zajímavou příležitost!!

Vaší náplní práce bude:
- příprava testovacích plánů a postupů
- testování nových systémů a služeb a zajištění jejich funkcionality
- správa a aktualizace technické dokumentace
- podílení se na rozvoji současných systémů a zavadění nových

požadujeme

- SŠ/VŠ
- Praxe v testování IT systému minimálně 2 roky
- Zkušenost s prováděním testu, přípravou testovacích dat, evidencí chyb z testování
- Obecná znalost testovacích metodik
- Zkušenost s přípravou testovacích scénářů, testovacích případů
- Zkušenost s nástroji na podporu testování
- Znalost SQL(základní), MS Word, MS Excel
- Velmi dobré komunikativní vlastnosti

nabízíme

30000-40000 Kč/m

název firmy

Grafton Technologies www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Moudrý Ondřej
(+420) 242 456 610

ondrej.moudry@grafton.cz

Grafton Technologies, Václavské nám. 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 610, fax: +420 224 218 435,
email: technologies@grafton.cz, www.grafton.cz