Práce

COMMERCIAL CONTROLLER, P5 (1-11-56853/EP)

název pozice: COMMERCIAL CONTROLLER, P5 (1-11-56853/EP)

místo práce: / Středočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Náš klient, provozovatel velkoobchodních center, hledá do oddělení controllingu posilu na pozici SPECIALISTA COMMERCIAL CONTROLLINGU.

Vaší náplní práce bude:
- pravidelný reporting a sledování profitability jednotlivých obchodů v ČR i SR
- sledování vývoje trhu
- měsíční forecasting
- práce s výkazem zisků a ztrát a rozvahou
- sledování klíčových ukazatelů úspěšnosti projektů společnosti
- reporting managementu společnosti v angličtině
- podílení se na vývoji controllingového softwaru a jeho nástrojů
- ad hoc analýzy a reporty
- operativní úkoly související s činností controllingového oddělení

požadujeme

Ideální kandidát může nabídnout:
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- 2 - 3 roky praxe v controllingu
- dobrou orientaci v účetnictví
- pokročilou znalost angličtiny
- znalost práce s MS Excel minimálně na úrovni kontingenčních tabulek
- schopnost hledat souvislosti v analyzovaných datech
- flexibilní, pečlivou a komunikativní osobnost s chutí do práce

Nástup: dohodou
Lokalita: Praha 5
Mzdové ohodnocení: dle Vašich zkušeností a dovedností

nabízíme

plat: dohodou

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Team Assistant
(+420) 242 456 400

finance@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz