Práce

FINANČNÍ CONTROLLER/ANALYTIK - výroba (3-11-9562/EP)

název pozice: FINANČNÍ CONTROLLER/ANALYTIK - výroba (3-11-9562/EP)

místo práce: / Jihočeský kraj / Česká republika

popis pozice

Pro našeho nového klienta, mezinárodní společnost z UK působící v oblasti výroby vaukových systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

FINANČNÍ ANALYTIK/CONTROLLER

Pracovní náplní bude:

*analýza dat z účetnictví
*finanční controlling a plánování
*zodpovědnost za včasnou a účelnou komunikaci finančních dat a výstupů z účetnictví výrobnímu managementu
*vytváření finančních plánů a předpovědí s ohledem na měnící se potřeby
*spolupráce s mateřskou společností v UK
*příprava reportingu a controlingu do mateřské společnosti
*práce v systému SAP

požadujeme

Požadujeme:

*VŠ vzdělání ekonomického charakteru
*3-5 let praxe v oblasti controllingu v mezinárodním výrobním podniku
*Aktivní znalost AJ pro denní komunikaci s managementem (psaná, mluvená)
*Orientace v mezinárodním účetnictví, znalost IFRS
*Znalost účetnictví, schopnost analyzovat data z účetnictvi (reporting, controlling na zahraniční sféře)
*Znalost příslušné legislativy ČR
*Dobré PC schopnosti (MS Office v denním použití + znalost IS SAP, MAPICS výhodou)

nabízíme

60000 Kč/m

název firmy

Grafton Recruitment www.grafton.cz

obor

Doprava a logistika

kontaktní údaje

Kovalský Jakub
+420 542 424 511

jakub.kovalsky@grafton.cz

Grafton Recruitment, Na Příkopě 1, 110 00 Praha 1
tel.: +420 242 456 400, fax: +420 242 456 405,
email: info@grafton.cz, www.grafton.cz