Práce

Práce celá ČR

Kosmetická poradkyně

název pozice: Kosmetická poradkyně

místo práce: celá ČR / celá ČR / Česká republika

popis pozice

Pokud hledáte změnu, máme pro Vás atraktivní nabídku spolupráce.
Budete pracovat jako nezávislá kosmetická poradkyně a sama si určíte, kolik svého času chcete podnikání věnovat.
Vaše příjmy budou úměrné Vašim schopnostem.
Firma Vás bude podporovat formou průběžných setkání a školení.

požadujeme

Žena, pracující pro naši společnost by měla být:
přátelská
mít potěšení z komunikace s lidmi a společenského života
vždy upravená se zájmem o kosmetiku
samostatná a milující nezávislost
potěšená vynikajícím ohodnocením , které firma nabízí
příjemně překvapená možností kariéry

nabízíme

Jsme společností pro ženy, naše společnost neomezuje ženy věkem, postavením, vzděláním, dětmi...
Díky špičkové kvalitě přípravků, osobnímu poradenství, službám a vynikající image firmy budete moci být vždy hrdá na společnost, pro kterou pracujete.
učíme ženy péči o pleť a líčení
učíme jak být perfektně upravená každý den
poskytujeme osobní péči a dokonalý servis, ve světě ji naprosto samozřejmý
naše společnost umožňuje ženám bezplatné vyzkoušení všech přípravků a záruku spokojenosti
záleží jen na Vás kolik času práci věnujete a jak velké budou Vaše přijmy
buďte paní svého času a svých financí

Práce na plný úvazek

Práce na částečný úvazek

Brigáda

Jiný typ práce

název firmy

Veronika Sekavcová

obor

Obchod a prodej

Servis a služby

Ostatní

Lidské zdroje, personalistka

Krymlov
Kostelec nad Černými lesy